Tecbayi Giriş
Kurumsal > Tecpro Web Sitesi Kullanım Koşulları
KULLANIM KOŞULLARI
Bu beyan Tecpro Bilgi Teknolojileri Anonim Şirketi'nin ( “tecpro” ve/veya “Şirket”) gizlilik politikasını içerir. www.tecpro.com.tr sitesini ziyaret ederek aşağıda belirtilen şartları ve kuralları kabul etmiş sayılmaktasınız.

www.tecpro.com.tr sitesi içerisinde bulunan her türlü hizmet, ürün ve web siteyi kullanma şart ve koşulları ile sitede sunulan bilgileri (isim, açıklayıcı bilgi, görsel, fiyat vb.) önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın değiştirme, yeniden düzenleme hakkını saklı tutar. Söz konusu değişiklikler ve düzenlemeler sitede yayınlanmakla birlikte yürürlüğe girer. Sitenin kullanımına devam edilmesi veyahut siteye yeniden giriş yapılması halinde bu değişiklikleri kabul etmiş sayılmaktasınız.

Kullanıcının sitede belirtilen formları doldurması veyahut sonradan kendisine ait bilgileri güncellemesi halinde, bildirilen ve güncellenen bu adres, e-posta, sabit telefon, mobil telefon ve diğer iletişim bilgileri üzerinden Tecpro’nun mektup, e-posta, sms, telefon görüşmesi ve diğer yollarla kullanıcı ile haberleşme, iletişim, pazarlama ve tebliğ amaçlarıyla kullanıcıya erişme hakkı vardır.

Tecpro Bilgi Teknolojileri Anonim Şirketi, www.tecpro.com.tr web sitesine kayıt olan kullanıcıya özgülediği parolanın, kullanıcı veya kullanıcıdan doğan herhangi bir nedenden ötürü üçüncü kişilerle paylaşılmasından kaynaklanacak, kullanıcının daha önce belirttiği bilgilere ait değişiklik, imha vb işlemlerden mes’ul olmayacaktır.

Tecpro Bilgi Teknolojileri Anonim Şirketi, www.tecpro.com.tr sitesindeki görüntü ve tasarım ile web sitesindeki tüm bilgi resim Tecpro markası ve diğer markalar, amblem, logo, ikon, uygulama, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik bilgi, bilgisayar uygulamaları, uygulanan satış methodu, iş metodu ve iş modeli de dahi tüm öğelerin ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklar ile lisansların yegane sahibi olup, bu lisans ve haklar yasal koruma altındadır. Web sitesinde bulunan hiçbir öğe önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve uygulama da dahil olmak üzere değiştirilemez, kaydedilemez, çoğaltılamaz, taklit edilemezi başka bire dile çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara kayıt edilemez, e-posta olarak gönderilemez, iletilemez, tanıtılamaz yada neşredilemez. Web sitesinin tamamı veya bir kısmı, başka bir web sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine davranışlar hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. Tecpro Bilgi Teknolojileri Anonim Şirketi’nin burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

Tecpro Bilgi Teknolojileri Anonim Şirketi, dilediği her zaman bu yasal uyarı sayfasının muhtevasını güncelleme hakkını saklı tutmaktadır. Kullanıcılarına web sitesine her girişte işbu yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye eder.

Epson Projeksiyon Cihazları
BENQ Yetkili Servisi
Samsung Yetkili Servisi
Zebra Yetkili Servisi

444 48 32