Tecbayi Giriş
Kurumsal > Hakkımızda
Hakkımızda
Tecpro işinize değer katar !
Kurulmuş olduğumuz 2005 yılından bu yana, merkez ve bölge ofislerimizdeki deneyimli personelimizle, müşterilerimize katma değerli çözümler sunmaya devam ediyoruz.

Distribütörlüğünü yaptığımız seçkin markalarımızın servis merkezliğini de yapmak temel felsefelerimizden biridir. İş ortaklarımıza ve müşterilerimize satış öncesi ve sonrası tüm desteğin tek elden verilmesi, servis destekli satış farklılığını ortaya koymamız, marka ve ürünlerimize yönelik sektörel çözüm sinerjisini ortaya çıkarmamızı sağlamaktadır. Ülke çapında sekizyüz yetkili satıcımızın yanı sıra ikiyüz servis iş ortağımızla katma değerli çözüm üretmek ana hedefimizdir.

Epson, Samsung, Zebra,Viewsonic, Keenon, Senor, gibi sektörün dünyaca bilinen üretici markalarının distribütörlüklerinin yanı sıra, bu markaların yetkili servis merkezidir. Ayrıca Philips, Panasonic, Aoc, Benq, Dahua, Blueair markalarının Türkiye servis merkezliği hizmetini de yapmaktadır.

Çözüm ve Fark Yaratan İşler İçin Tecpro…

Tecpro, Görüntüleme Sistemleri, Pos Barkod & Otomasyon Sistemleri, Geniş Format Yazıcı Grubu, Proje Ürün Grubu, Bilgisayar ve Çevre Birimleri gibi ana ürün gruplarına ait, geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Her ana ürün grubuna ait ayrı bir kanal yapısıyla hareket eden şirketimiz, ürün grupları arası çapraz satış potansiyelini önemsemektedir. Emek yoğun iş biçimini kendine ana felsefe olarak benimseyen şirketimiz, bu alanda iş ortaklarının da gelişimine önem vermekte olup, geliştirdiği işlere yönelik sürekli eğitimler vermektedir.
10 yılı aşkın süredir, Devlet Malzeme Ofisi tedarikçisi olan Tecpro, bu platformda yer alan ürünlerini, tüm kamu kurumlarına zamanında ve eksiksiz olarak teslim edip kurabilecek düzeyde üç bölgede gerekli stoklanma ve istihdama sahiptir.

Sektördeki tecrübesini en iyi şekilde kullanarak, sunduğu çözüm ve hizmetlerini her geçen gün geliştiren Tecpro, güçlü yapısı ve yenilikçi ürünleriyle müşteri memnuniyetinin kalıcı olması temel felsefesi arasında yer almaktadır.

Katma değerli hizmetlerini sürdürerek başarılarını her gün bir adım daha ileri taşıyan Tecpro Bilgi Teknolojileri, sektöründe güvenilir ve kaliteli hizmet yaklaşımıyla prensipli dürüst çalışma şekliyle, uzun yıllar siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten büyük mutluluk duymaktadır.

Saygılarımızla,
Epson Projeksiyon Cihazları
BENQ Yetkili Servisi
Samsung Yetkili Servisi
Zebra Yetkili Servisi

444 48 32