Tecbayi Giriş
Tecakademi > Renkli Etiket Yazıcı
Tecakademi
Renkli Etiket Yazıcı

Renkli Etiket Yazıcı

Renkli etiket yazıcı modelleri mürekkebi püskürterek renkli baskılar aldıkları için termal baskılara göre daha kaliteli ve uzun süre dayanıklı baskı yaparlar. Farklı renk seçenekleri ile dilediğiniz gibi baskı yapabilir bilet, kart, isimlik gibi materyalleri seri olarak üretebilirsiniz.

Baskı süreci başından sonuna kadar sizin kontrolünüz altında olduğu için beklemek zorunda olmazsınız ve herhangi bir aksilik çıkması durumunda hemen müdahale edebilirsiniz. Etiketleri dilediğiniz tasarımla ve adette basabilirsiniz. Renkli etiket yazıcı 8 inç büyüklüğe kadar etiket basabilir.

Farklı renk çeşidiyle kaliteli baskılar yapabilirsiniz. Etiketler sayesinde özellikle üretici firmalar ürün sayımı ve kaydetme konusunda büyük kolaylıklara sahip olur. Renkli etiket yazıcı her sektörde kolaylıkla kullanılabilir.

Renkli Etiket Yazıcı Fiyatları sağlayacağı avantajlar ile birlikte değerlendirmelidir.

Yeni model renkli etiket yazıcı 25.4 milim ile 215.9 milim kağıt genişliklerine kadar baskı yapabilir. Cam yüzeylere kadar çeşitli yüzeyler için uygun etiket basımı gerçekleştirir. Görsel olarak oldukça güzel baskılar yapabilirsiniz. Ürünlerinizi dilediğiniz gibi sınıflandırabilir ve çeşitlendirebilirsiniz. Renkli etiket yazıcı avantajları şu şekildedir:

  • Farklı ölçülerde ve ebatlarda etiket baskısı yapılabilir.
  • Etiketlerin üzerine görsel baskı da uygulayabilirsiniz.
  • Her renkte baskı yapabilirsiniz.
  • Plastik, kağıt,cam gibi yüzeylere baskı için uygundur.
  • Baskıların kalitesi yüksektir ve uzun süre dayanıklıdır.

Renkli etiket yazıcı ile yaptığınız baskıların sağlıklı bir şekilde saklanma süresi bir seneyi bulur. Bu sebeple maddi anlamda da oldukça ekonomiktir.

Renkli Barkod Etiket Yazıcı

Renkli etiket baskısı hem görünüş açısından göze hoş gelir hem de kaliteli baskılar sunar. Barkod baskısı alınabilmesi ile özellikle üretici firmalar için kullanışlıdır. Renkli etiket yazıcı ürünlerin sınıflandırılma, fiyat ve son kullanma tarih bilgileri gibi tüketiciyi ilgilendiren bilgilerin yazımında kullanılır.

Etiketler birçok sektörde tüketiciyi bilgilendirmek amacıyla kullanılır. Tüketim toplumlarında ürün çeşitliliği çok fazladır, düzenli bir şekilde bilgilerin kayıt edilmemesi işlerde karışıklığa sebep olabilir. Burada renkli etiket yazıcı devreye girer ve düzenli bir şekilde verilerin kayıt altına alınmasını sağlar. Yalnızca iş sektörlerinde değil özel hayatımız için de renkli etiket baskılar kullanılabilir.

Epson Türkiye Distribütörü
Epson Yetkili Servis İstanbul Avrupa Yakası
Epson İstanbul Yetkili Servis
Epson Yazıcı Servisi Ankara
444 48 32