Tecbayi Giriş
Tecakademi > İstanbul Epson Servisi
Tecakademi
İstanbul Epson Servisi

İstanbul Epson Servisi

İstanbul Epson servisi aracılığıyla üst düzeyde bir hizmet almak isterseniz, mutlaka kurumsal firmalarla iletişime geçiyor olmanız her zaman önerilmektedir. Farklı kullanım alanlarına hitap eden yüksek performans gösteren Epson cihazları İstanbul Epson servisi aracılığı ile bulabilirsiniz.

Epson portföyünde olan başlangıç seviyesi projektörler ve yazıcıların yanı sıra konferans salonları, okul, ofis, ev ve sinema projeksiyon ve yazılım çözümlerini de bulabiliyorsunuz. Epson cihazlarının öne çıkan üstün özelliklerini sizlere sunuyor. İstanbul Epson servisi Türkiye satış bayisi ürün portföyünü inceleyebilirsiniz. Her türlü cihaz sorunuz için servis ile iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Epson Servis Türkiye Distribütörü

Sektördeki tecrübesini kullanarak sunmuş olduğu çözüm ve hizmetlerini er geçen geliştirmekte olan İstanbul Epson servisi aracılığı ile bu ürün gruplarını bulabiliyorsunuz:

  • Baskı makinaları 
  • Yazıcı, tarayıcı, bilgisayar ve çevre birimleri 
  • Barkod ve otomasyon sistemleri 
  • Grafik baskı makinaları 
  • Süblimasyon, transfer baskı makinaları

İstanbul Epson servisi üzerinde yoğunlaşmış olduğu teknolojileri, baskı sistemleri ve profesyonel görüntüleme ürün yelpazesini her geçen gün genişletiyor.

İstanbul Epson Servis Garantisi

Epson genişletmekte olduğu ürün yelpazesini pazarlamakta olduğu ürünleri kullanıcıların ihtiyaçlarına bağlı olarak tercihe sunuyor. İstanbul Epson servisi ise hem bu ürünlerin tedarikini yapıyor hem de ürünlerin bakım ve onların hizmetini sağlıyor. Garantisi altında olan ürünlerin tamir ve onarımını ücretsiz şekilde yapıyor. Ürünün ücretsiz şekilde tamir edilebilmesi için kullanıcı hatasının bulunmaması gerekiyor.

İstanbul Epson servisi garantisi altında bulunan teknolojik cihazların mutlaka yetkili servisler tarafından bakım ve onarıma tabi tutulması gerekmektedir. Yetkili olmayan servislerin yapmış olduğu işlemlerin sonucunda daha büyük arızalar ile karşılaşabilirsiniz. Yetkili olmayan servisler ürünlerimizin garanti kapsamından çıkmasına sebep olabilir.

İstanbul Epson servisi garantisi cihazlar için gerekli olan yedek parçalar içinde geçerlidir. Cihazların tamir ve bakımlarında ihtiyaç duyulan yedek parçalar garanti kapsamına alınarak işlem yapılacaktır. Daha sonra yedek parçalarda herhangi bir arıza durumu olursa ekstra ücret ödemek söz konusu değildir. Yetkili olmayan servislerden yedek parça temini yapmak doğru değildir.

Epson İzmir Distribütörü
Epson Yazıcı Servis İzmir
Epson İstanbul Distribütörü
Epson Renkli Etiket Yazıcı

444 48 32