Tecbayi Giriş
Tecakademi > Epson Yetkili Servisi
Tecakademi
Epson Yetkili Servisi

Epson Yetkili Servisi

Epson yetkili servisi hizmetlerinin profesyonel düzeyde sunulduğu bir çalışma alanı olarak dikkatleri üzerine çekmektedir. İşinde uzman Epson yetkili servisi sayesinde bozulan teknolojik aletlerinizin tamiri kısa süreler içerinde gerçekleştirilmektedir. Deneyimli Epson yetkili servisi çalışanları birçok sorunu kolaylıkla çözebilmektedir.

Genelde müşterilerin verdiklerin ürünlerin tamir masrafları müşterilerin bütçelerini zorlamayacak şekilde belirlenmiştir. Bu sayede müşteriler ürünlerini değiştirmeye gerek olmadan uzun süreler kullanabilir. Teknik servislerde tamir sırasında son teknoloji tamir ekipmanları kullanılır. Ürünler hasar verilmemek için dikkatli şekilde açılır. Sorunu teşhis edilir ve kapatılıp koruma malzemelerine sarılara müşterinin adresine kargolanır.

Yetkili Servislerin Verdikleri Hizmetler

Markanın ürünlerinin oldukça dayanıklı olmasının yanında Epson yetkili servisi mühendis ve teknikerlerinin özverili çalışmaları sayesinde müşteriler markayı kullandıklarından dolayı memnun olmaktadır. Bu noktada yetkili servislerin birtakım kriterleri karşılıyor olması gerekmektedir:

  • Epson yetkili servisi birçok farklı hizmeti verebilecek kapasitedir.
  •  İsterseniz bakım anlaşması yaparak ürününüzün ömrünü uzatabilir ve onun ilk günkü gibi efektif çalışmasını sağlayabilirsiniz.
  •  Yine birçok teknik servis ürünlerin özellikleri konusunda müşteriyi eğitebilmektedir.
  • Eğer arızalı ürününüzün durumunu merak ediyorsanız istediğiniz zaman ürününüzün durumunu sorgulayabilirsiniz.
  • Arıza takip formu sayesinde gönderdiğiniz ürünlerinizin kaybolması gibi bir durum yaşamazsınız. Ayrıca ürününüzün tamirinden sonrada takibi yapılır ve müşteriye gereken destek verilir.

Yetkili Servislerin Özellikleri

Uzman insanları bünyesinde toplamış olan Epson yetkili servisi ile insanların her daim yanında olmaktadır. Birçok şehirde Epson yetkili servisi olması sayesinde insanlar kolayca sorunlarını çözümleyebilirler. Teknikerler ve mühendisler markanın ürünleri üzerine yoğunlaşmıştır. Böylece ellerindeki ekipmanlarla sorunu net bir şekilde tespit edip hızlıca çözüm geliştirebilirler.

Onarımdan sonra gerekli kontroller yapılmadan müşteriye ürün teslim edilmez. Bu sayede müşteri bir sürprizle karşılaşmaz. Ürünlerin tamiri hızlı bir şekilde gerçekleştirilir. Müşterilerin zamanlarının değerli olduğu bilindiğinden onların en kısa sürede ürünlerini geri alması sağlanır. Epson yetkili servisi sayesinde Epson markasına ait cihazlarınızın tamir ve bakım işlemlerini oldukça pratik bir şekilde hayata geçirebilirsiniz.

Blueair Yetkili Servis İstanbul
Blueair Yetkili Servis İzmir
Blueair Yetkili Servis
Blueair Yetkili Servis Ankara

444 48 32