Tecbayi Giriş
Tecakademi > Epson Yetkili Servis İstanbul Avrupa Yakası
Tecakademi
Epson Yetkili Servis İstanbul Avrupa Yakası

Epson Yetkili Servis İstanbul Avrupa Yakası

Epson yetkili servis İstanbul Avrupa Yakası cihaz satın alımları ya da garantili Epson cihazınızın onarımı ve tamiri için hizmet alabileceğiniz bir yerdir. Cihaz satın aldıktan sonra montaj, bakım, onarım hizmetlerinin hepsi alanında eğitimli personel tarafından gerçekleştirilir.

Elektronik cihazınızın için bir arıza durumunda yetkili servis kullanmanın avantajları şunlardır:

  • Yetkili servisten aldığınız her hizmet garanti kapsamında olur.
  • Eğitimli yetkili servis personelinden hizmet alırsınız.
  • Tamirat sırasında kullanılan yedek parçalar orijinaldir.
  • Her türlü arıza için onarım süresi kısa olur.

Yetkili servisin en büyük avantajlarından biri eğer arıza yedek parça değişimi gerektiriyorsa orijinal parça ile değişim yapılmasıdır. Bu sayede cihazın kullanım ömrü etkilenmez.

Epson Yetkili Servis Bul

İkametgâh adresinize en yakın yetkili servis şubesini internet üzerinden bulabilir ya da müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Epson yetkili servis İstanbul Avrupa Yakası için cihaz arızası durumunda müşteri temsilciliğini ararsanız arıza formu doldurursunuz.

Yerinde servis hizmeti bulunan cihazınıza yetkili servis personeli öncelikle yerinde müdahale gerçekleştirir. Yerinde arıza giderilemezse cihaz yetkili servis laboratuvarına götürülür. Burada tamir ve bakım süresi 20 iş günüdür. Cihazınız bakım ve onarımdan sonra ilk günkü gibi çalışır ve kullanım ömrü etkilenmez.

Garantili cihazları arıza durumunda yetkili servise göndermezseniz garanti kapsamından çıkar. Bu sebeple her zaman yetkili servisi kullanmalısınız.

Epson Yetkili Servis Başvurusu

Yetkili servis için arıza formu doldurmak isterseniz müşteri temsilciliğini arayabilir ya da internet sitesinden online olarak form doldurabilirsiniz. En kısa sürede yetkili servis personeli evinize gelecektir. Satın aldığınız cihazla birlikte garanti belgesi ve kullanım kılavuzu da gelir. Yetkili servisten cihazınız için alacağınız her yedek ürün orijinal olur.

Eğer cihazınız için yetkili servis yerine başka bir yeri tercih ederseniz muhtemelen tamir için ikinci el ya da orijinal olmayan yedek parça kullanırlar. Epson yetkili servis İstanbul Avrupa Yakası garantisi devam eden cihazlarınızın bakım ve onarımını uzman personeliyle gerçekleştirir.

Zebra Renkli Etiket Yazıcı
Epson Yetkili Servisi
Epson Yetkili Servisi İstanbul
Epson Yetkili Servisi İzmir

444 48 32