Tecbayi Giriş
Tecakademi > Epson Yazıcı Türkiye Distribütörü
Tecakademi
Epson Yazıcı Türkiye Distribütörü

Epson Yazıcı Türkiye Distribütörü

Epson yazıcı Türkiye distribütörü elbette ki hem tamir hem bakım hem de onarım hizmetlerinin geniş kapsamlı bir şekilde sunulması konusunda nitelikli bir çalışmanın içerisinde yer almak durumundadır. Ancak bu sayede bu tarz hizmetlerin uluslararası kalite standartlarında uygun bir şekilde hayata geçirilmesi mümkün olmaktadır.

Dünyanın önde gelen markalarından olan Epson yazıcı Türkiye distribütörü altında yapılan bütün hizmetler garanti kapsamındadır. Eğitimli ve alanında uzman teknik ekipler tarafından cihazlarda bulunan arızalar giderilmektedir. Yazıcı arızalarının giderilmesi ile hem can hem de mal güvenliği tehlikeye atılmamaktadır.

Epson yazıcı Türkiye distribütörü altında yapılan bütün onarım işlemleri garanti süreleri belirli standartlar çerçevesinde ilerliyor. Garanti süresi malın tüketiciye teslim edilmiş olduğu tarihten itibaren başlar. Genel itibariyle yazıcı en az 2 yıl Garanti altındadır. Ancak üretici ve imalatçı ya da ithalatçı firmalar 2 yıldan daha uzun süreler içerisinde de garanti süresi verebiliyorlar. Malın arızalanması durumunda tamirde geçen süre Garanti süresine dahil ediliyor. Onları mı alınan malın tamir süresi en fazla 30 iş günü içerisindedir.

Epson Türkiye Yazıcı Distribütörü Garantisi

Onarım ya da bakımı için Epson yazıcı Türkiye distribütörü altına alınmış olan ürün onarımları alanında uzman ve eğitimli teknik ekipler tarafından yapılıyor. Teknik ekiplerin dışında yapılan onarımlar da ürünün garanti kapsamından çıkma durumu vardır. Ayrıca Epson dışında yapılan tamir işlemleri içerisinde parça değişimleri yapılacaksa Bu parçalar orijinal olmayabilir. Bu durumda ürünümüz daha da fazla zarar görebilir.

Epson Türkiye Yazıcı Distribütörü Müşteri Hizmetleri

Epson yazıcı Türkiye distribütörü garantisi ile alınmış olan ürünlerinizi ihtiyaç duymuş olduğu bütün servis hizmetleri en kaliteli şekilde veriliyor. Müşteri hizmetlerini ulaşabileceğiniz kanallar şu şekildedir;

  • E-mail 
  • Telefon 
  • Online hizmetler 
  • Yetkili servisler

Bu kanallar aracılığı ile Epson yazıcı Türkiye distribütörü müşteri hizmetleri yardımı aldığınızda konumunuza en yakın olan teknik servislere yönlendirilebileceksiniz. Herhangi bir parça değişim işlemi gerçekleşmişse değişen parça garanti kapsamında olacaktır. Değişmiş olan parçanın tekrar arızalanması durumunda ise ekstra bir ücret ödemek durumunda kalmayacaksınız.

Epson İzmir Distribütörü
Epson Yazıcı Servis İzmir
Epson İstanbul Distribütörü
Epson Renkli Etiket Yazıcı

444 48 32