Tecbayi Giriş
Tecakademi > Epson Yazıcı Servisi Ankara
Tecakademi
Epson Yazıcı Servisi Ankara

Epson Yazıcı Servisi Ankara

Epson yazıcı servisi Ankara ürünlerin kalitesini bozmadan üst düzey hizmet sunar. Epson yetkili servis kullanmak cihazınızın kullanım ömrünün korunmasını sağlar. Eğer cihazınızı yetkili servis haricinde bir yere götürürseniz muhtemelen ömrünü kısaltmış olursunuz.

Yetkili serviste yapılan işlemler CE standardında uygulanır. Ürünün garanti süresince ücretsiz olarak yetkili serviste tamir ettirebilir ve bakım yaptırabilirsiniz. Cihazdaki arıza yedek parçadan kaynaklıysa kullanılan yedek parça orijinal olur. Size yalnızca yedek parçanın fiyatı fatura edilir ve işçilik için ücret yazılmaz.

Cihazınızı yetkili servise götürmezseniz bir süre sonra ödediğiniz maliyetler de artmaya başlayacaktır. Bu sebeple sizin için en avantajlısı cihazınızı her zaman yetkili servise götürmektir.

Epson Yetkili Servisi

Cihazınız için yetkili servise ulaşmak istediğinizde firmaya erişim sağlayabileceğiniz birçok yol vardır:

  • Yetkili servis telefon numarasını aramak.
  • Firmaya e posta göndermek.
  • Web sitesinden mesaj göndermek.

Yetkili servisten hizmet aldığınızda cihaz tamiri için kullanılan her türlü yedek parça orijinal ürün olur. Bu sayede cihazınızı geri teslim aldığınızda sıfır bir ürün teslim almış gibi olursunuz. Epson yazıcı servisi Ankara için maksimum tamir süresi 30 gündür.

Cihazınız tamire gittikten sonra 30 gün içerisinde adresinize geri teslim edilir. Yetkili servis personeli alanında uzman olan eğitim almış kişilerdir. Cihazı ilk satın aldığınızda montajı da profesyonel ekip yapar. Cihaz kullanım talimatıyla birlikte gelir.

Epson Yetkili Servis Bakım Fiyatları

Cihazınızda nasıl bir problem olduğuna ve çözümüne bağlı olarak fiyatlar değişiklik gösterir. Eğer tamir sırasında yedek parça kullanılacaksa siz yalnızca yedek parçanın fiyatını ödersiniz.

Ürün tamir edildikten sonra performansında hiçbir düşme olmaz ve ilk alındığı zamanki gibi performans göstermeye devam eder. Yetkili serviste alacağınız her hizmet garanti kapsamında olur.

Cihaz tamirini ve bakımını alanında profesyonel kişiler yaptığı için cihaz için hiçbir problem oluşmaz ve güvenli bir şekilde işlem görür. Arızaların oluşması durumunda bakım ve tamir işlemleri kısa sürede tamamlanır.

Epson İzmir Distribütörü
Epson Yazıcı Servis İzmir
Epson İstanbul Distribütörü
Epson Renkli Etiket Yazıcı

444 48 32