Tecbayi Giriş
Tecakademi > Epson Türkiye Distribütörü
Tecakademi
Epson Türkiye Distribütörü

Epson Türkiye Distribütörü

Epson Türkiye distribütörü temin etmek istediğiniz orijinal elektronik cihazların satışını yapar ve yetkili servis hizmeti sunar. Distribütör alıcı ile marka arasında aracılık yapan yerdir.

Toptan olarak satın alabileceğiniz cihazlar için kendi deposundan satış gerçekleştirir. Distribütör olarak alınan sorumluluklar şunlardır:

  • Üreticinin ürününün satışını yapmak.
  • Bünyesindeki satıcılara eğitim vermek ve yeni ürünleri için eğitmek.
  • Ürünün bayilere olan satışını gerçekleştirmek.

Marka her ülkede kendi kanalını oluşturma maliyetinden kaçınmak için yerli halkın da tanıdığı bir distribütör kullanmayı daha mantıklı görür. Bu şekilde satışlar daha hızlı gerçekleşir.

Marka ile distribütör arasında bir sözleşme imzalanır ve firmalara göre farklılık gösterecek şekilde anlaşma yapılır.

Epson Türkiye Distribütörü Nedir?

Bir markanın distribütörü olmak için resmi olarak eğitim almanın zorunluluğu olmaz. Epson Türkiye distribütörü kendi bünyesinde yetiştirdiği personeli ile her cihaz için detaylı bir şekilde eğitim verir.

Sözleşme imzalandıktan sonra üretici eğitim vermek zorundadır ve distribütör olarak çalışmak isteyen kişiler bu eğitime katılır. Distribütör olarak görev almak isteyen bir kişinin öncelik olarak pazarlama yeteneğinin yüksek olması beklenir.

Ürünler için detaylı ve teknik bilgileri çalışan her personel bilir ve özel olarak eğitim alır. Ürünlere dair müşteri portföyü oluşturulur ve her müşteri ile özel olarak ilgilenilir. Lojistik ağ kurulduğundan siparişler ve teslimatlar sorunsuz şekilde gerçekleştirilir. Tüm ekip birlikte çalışarak takım olur.

Epson Türkiye Distribütörü Garantili

Epson distribütöründen bir cihaz satın aldığınızda cihazınız distribütör garantili olur. Garanti süresi boyunca yetkili serviste işçilik ücreti alınmaksızın bakım ve onarım yaptırabilirsiniz.

Yetkili serviste çalışan tüm personel alanında uzmandır ve onarımlar son teknolojik aletlerle gerçekleştirilir. Yetkili serviste değişim yapılan tüm yedek parçalar orijinaldir. Onarım ve bakımdan geçen cihazların kullanım ömründe kısalma olmaz ve ilk günkü kadar sağlam olurlar.

Distribütör garantili ürün almak her zaman avantajlıdır çünkü bir arıza durumunda hızlı müdahale olur ve cihazınızı yerinde kontrol ettirebilirsiniz. Kurulumu da yetkili servis elemanları gerçekleştirir.

Zebra Renkli Etiket Yazıcı
Epson Yetkili Servisi
Epson Yetkili Servisi İstanbul
Epson Yetkili Servisi İzmir

444 48 32