Tecbayi Giriş
Tecakademi > Epson İstanbul Yetkili Servis
Tecakademi
Epson İstanbul Yetkili Servis

Epson İstanbul Yetkili Servis

Epson İstanbul yetkili servis aracılığı ile garantili ürünler satın alabilir ve teknik servis hizmetinden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz. Yetkili serviste alabileceğiniz hizmetler şunlardır:

  • Onarım
  • Tamirat
  • Bakım
  • Montaj
  • De-montaj

Eğitimli ve alanında uzman personel ile cihazınızdaki arıza en kısa zamanda tespit edilir ve tespite uygun onarım gerçekleştirilir. Yetkili serviste onarım için son teknolojik aletler kullanılır.

Yedek parça değişimi gerekiyorsa her yeni konulan yedek parça orijinal olur. Böylece cihazın kullanım ömrüne hiçbir etki yapılmaz ve tam performans almaya devam edersiniz.

Cihazınızın garanti süresince işçilik için ücret alınmadan onarım yaptırabilirsiniz. Yedek parça değişimlerinde sadece yedek parçanın maliyeti size fatura edilir.

Epson Yetkili Servis Nedir?

Yetkili servis garantili elektronik cihazınızın yine markaya ait teknik serviste ücretsiz bir şekilde bakım ve onarım hizmeti görmesidir. Epson İstanbul yetkili servis müşteri hizmetleri ile telefon numarasından kolayca ulaşım sağlayabileceğiniz bir bölümdür.Arıza durumlarında öncelikle müşteri hizmetlerini arayarak arıza formu doldurabilirsiniz.

Yerinde onarım hizmeti ile yetkili servis personeli adresinize gelir. Eğer adreste müdahale edilebilecek bir arıza değilse cihaz yetkili servise alınır.

Elektronik cihaz yetkili serviste en fazla 20 iş günü kalabilir. Onarım ve bakım işlemleri gerçekleştiğinde adresinize teslim edilir.

Epson Yetkili Servis Sözleşmesi

Yetkili servisten ürün satın aldığınızda ya da ürününüzü tamire verdiğinizde karşılıklı sözleşme imzalanır ve taraflar sözleşme kurallarına uymak zorundadır. Markanın yetkili servisini kullandığınızda sizin için en uygun fiyatlar sunulur.

Garantili bir ürünü yetkili servis haricinde başka bir tamir yerine götürürseniz garanti kapsamından çıkar. Ayrıca markanın yetkili servisini kullanmadığınızda büyük ihtimalle orijinal olmayan yedek parça kullanılır.

Orijinal olmayan yedek parça kullanımı cihazınızın ömrünü kısaltır ve kısa sürede yeniden arızaya neden olur. Bu sebeple garanti süresince ya da garanti bittikten sonra da markanın kendine ait yetkili servisini kullanmalısınız.

Zebra Renkli Etiket Yazıcı
Epson Yetkili Servisi
Epson Yetkili Servisi İstanbul
Epson Yetkili Servisi İzmir

444 48 32