...
Ana Sayfa
Ürünlerimiz
Haberler
Görüntüleme sistemlerindeki uzmanlığıyla bilinen, Tecpro Bilgi Teknolojileri, Teknoloji çözümlerinde lider bir dünya markası olan SAMSUNG ile iş ortaklığına imza attı.
Görüntüleme sistemlerindeki uzmanlığıyla bilinen, Tecpro Bilgi Teknolojileri , Teknoloji çözümlerinde lider bir dünya markası olan BenQ’nun Digital Signage Ürünlerinin Türkiye tek distribütörü ve servis merkezi oldu.
30 yıldır başta kurulduğu ülke olan Amerika olmak üzere birçok ülkede geliştirilmiş RIP yazılımınınöncülüğünü yapan WASATCH Softrip yazılımı geniş format yazıcılar, ekran ayırımları, fotograf, tekstil ve diğer özel yazılım gerektiren dijital baskı alanında kullanılmaktadır.
Tecpro, Epson’un üzerinde uzun süredir titizlikle çalışıp geliştirdiği Tekstil yazıcılarının Türkiye Tek Distribütörü oldu.
Tecpro Genel Müdürü
İbrahim İLHAN
Fespa 2017 Fuarı Röportajı
Duyurular
fiogf49gjkf0d


04 - 08 Ekim 2017 tarihlerinde 19. Uluslararası Endüstriyel Reklam ve Dijital Baskı Teknolojileri Fuarı SIGN İSTANBUL fuarında, Epson’un iç mekan profesyonel fotoğraf baskı yazıcıları ve süblimasyon tekstil yazıcılarını, uygulamalı çözümlerini sizlerle buluşturacağız.

12.Salon - A-10 nolu stand

Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi

www.tekstilyazici.com

8-11 ARALIK 2016 tarihlerinde FESPA EURASIA 2016 fuarında, Epson’un iç mekan profesyonel fotoğraf baskı yazıcıları ve süblimasyon tekstil yazıcılarını, uygulamalı çözümlerini sizlerle buluşturacağız.

2.Salon -B50 nolu stand

CNR Expo

www.tekstilyazici.com

29 Eylül - 2 Ekim 2016 tarihlerinde 18. Uluslararası Endüstriyel Reklam ve Dijital Baskı Teknolojileri Fuarı SIGN İSTANBUL fuarında, Epson’un iç mekan profesyonel fotoğraf baskı yazıcıları ve süblimasyon tekstil yazıcılarını, uygulamalı çözümlerini sizlerle buluşturacağız.

12.Salon - A-10 nolu stand

Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi

www.tekstilyazici.com

10-13 ARALIK 2015 tarihlerinde FESPA EURASIA 2015 fuarında, Epson’un iç mekan profesyonel fotoğraf baskı yazıcıları ve süblimasyon tekstil yazıcılarını, uygulamalı çözümlerini sizlerle buluşturacağız.

2. Salon - E25 nolu stand

CNR Expo

www.tekstilyazici.com

10- 13 EYLÜL 2015 tarihlerinde 17. Uluslararası Endüstriyel Reklam ve Dijital Baskı Teknolojileri Fuarı SIGN İSTANBUL fuarında, Epson’un iç mekan profesyonel fotoğraf baskı yazıcıları ve süblimasyon tekstil yazıcılarını, uygulamalı çözümlerini sizlerle buluşturacağız.

12.Salon - A-10 nolu stand

Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi

www.tekstilyazici.com
DMO Ürünleri DMO Ürünleri / EPSON DMO Ürünleri / OPTOMA DMO Ürünleri / ZEBRA DMO Ürünleri / BIXOLON
Application by Solera