...
 • İŞİNİZE DEĞER KATAR
  Görüntüleme sistemleri, Grafik baskı sistemleri, Eğitim teknolojileri ve Barkod otomasyon sistemlerine ait komple çözümler sunabilen yapımız içersinde, birbirini tamamlayan bir ürün yelpazesine sahibiz. Bu ürün gruplarında uzmanlaşmış deneyimli satış ve teknik kadromuzla birlikte temel amacımız işine değer katmaktır. Üründen ziyade sağlayacağı faydaları tespit edip, bir den çok ürünü bir araya getirerek çeşitli sektörlere yönelik alternatifli çözümler geliştirmekteyiz. Görüntü Sistemlerinde Etkivizyon, reklam ve tanıtım alanında Backvision, eğitim alanında İnteraktif Akıllı Sınıf Projesi Tecpro'nun geliştirdiği özel projelerdendir.
 • GÖRÜNTÜLEME SİSTEMLERİ
  Home Cinema, Digital Signage, Videowall, Video Konferans Sistemleri, Giriş Seviye & Profesyonel Projektörler, Projektör Perdeleri, Opsiyon & Aksesuarlar, Endüstriyel Ekranlar, Yakın Mesafe Projeksiyonlar
 • EĞİTİM TEKNOLOJİLERİ
  Yakın Mesafe Projektörler, Eğitim Projektörleri, Döküman Kameralar, Parmak Dokunuşlu Projektörler, Akıllı Tahtalar, Projeksiyon Perdeleri, Akıllı Sınıf
 • POS & BARKOD OTOMASYON SİSTEMLERİ
  İğne Vuruşlu Rulo & Slip Yazıcılar, Kiosk Yazıcılar, Araç İçi Muhasebe Setleri, Cd/Dvd/Blu-Ray Baskı Robotları, Pc-Pos Terminalleri, Dokunmatik Monitörler, Mini Monitörler, Hybrid - Karma Yazıcılar, Müşteri Göstergeleri, Termal Rulo Yazıcılar, Barkod Yazıcılar, Endüstriyel & Mobil Etiket Yazıcılar, Plastik Kart Yazıcılar, Barkod Okuyucular, Taşınabilir Veri Terminalleri
 • DİJİTAL TEKSTİL BASKI ÇÖZÜMLERİ
  Süblimasyon Baskı, Surecolor Serisi, Transfer Kağıdı, Orijinal Mürekkep, Rip Yazılım, T-Shirt Direkt Baskı Makinesi, Wasatch, Ergosoft, Papertec
 • GRAFİK BASKI SİSTEMLERİ
  Fotoğraf Yazıcı, Tüketim Malzemeleri, Rulo Baskı, 64” Yazıcı, B0+ Yazıcı, Plotter, Fotoğraf Baskı
 • ÇEVRE BİRİMLERİ
  Lazer Yazıcılar, Tanklı Yazıcılar, Mürekkep Püskürtmeli Yazıcılar, Tarayıcılar, Nokta Vuruşlu Yazıcılar, Cüzdan Yazıcılar, A3 Tarayıcılar
 • TEKNİK HİZMETLER
  Onarım Grubu, Dış Servis Grubu, Tecpro Çağrı Merkezi, Kurulum Montaj, Yetkili Teknik Servis
Ana Sayfa >
Ürünlerimiz
  Epson Photo Paper
  Bu fotoğraf kağıdı, üç bronz yıldızlı Epson fotoğraf kağıdıdır. Çekici fiyatta iyi kalitede fotoğraflar sunar. Bu nedenle; genç, fiyat bilinçli ve fotoğraf tutkulu insanlar için ideal olarak uygundur, tasarruf edilmek istenen maliyetler ya da yüksek miktarlarda fotoğraf baskısı için.

  Epson Glossy Photo Paper
  Parlak fotoğraf kağıdı, dört gümüş yıldızlı Epson fotoğraf kağıdıdır. Aile ve arkadaşlar için yüksek kaliteli fotoğraflar için ideal olarak uygundur.

  Epson Premium Glossy Photo Paper
  Premium parlak fotoğraf kağıdı, beş altın yıldızlı Epson fotoğraf kağıdıdır. Bu kağıt ile, hayatınızdaki özel anlar ve olaylar için yüksek kaliteli fotoğraflar elde edersiniz.

  Epson Photo Quality Glossy Paper
  Parlak bir yüzey ile. Oldukça hafif bir fotoğraf kağıdı üzerine yüksek bir renk parlaklığı ve koyu siyah metinler için.

  Epson Smooth Fine Art Paper
  225g/m² gramajlı mükemmel dijital güzel sanat baskısı için % 100 yün baz üzerine asitsiz güzel sanatsal baskı kağıdı. Bu ortam; Epson Stylus PRO -4000, -7600, -9600, -10600, -7500, -9500, -10000CF grafik yazıcılarında kullanılabilir.

  Epson Textured Fine Art Paper
  225g/m² gramajlı mükemmel dijital güzel sanat baskısı için % 100 yün baz üzerine asitsiz tekstüre güzel sanatsal baskı kağıdı. Bu ortam; Epson Stylus PRO -4000, -7600, -9600, -10600, -7500, -9500, -10000CF grafik yazıcılarında kullanılabilir.

  Epson ColorLife Photo Paper
  ColorLife fotoğraf kağıdı, düzgün bir saten yüzeyli geleneksel fotoğraf duygusu sunar. Parlak resimleri sıra dışı keskinlikte ve ince ayrıntıda üretmeyi olanaklı kılar ve mükemmel baskı sonuçları sağlar.

  Epson DURABrite Photo Paper
  DURABrite™ fotoğraf kağıdı, DURABrite™ Pigmenttinte ile yüksek parlaklıkta fotoğrafların baskısı için mükemmel bir çözümdür. Yüksek bir ışık dayanımı ile basım alır ve suya ve silmeye dayanıklıdır. Harici tabela ve gündelik baskı görevleri için mükemmel şekilde uygun.

  Epson Ultra Glossy Photo Paper
  Fotoğraf laboratuarından gibi gerçek fotoğraflar için yüksek parlaklıklı yüzey. Epson orijinal mürekkep ile ortak kullanımla canlı renkler ve garantili kalite. Portre ve manzara fotoğrafları için mükemmel derecede uygun.

  Epson Premium Semigloss Photo Paper
  İpeksi bir yarı mat yüzeyli kağıt. Mükemmel renk ve ince ayrıntılı resim çoğaltımı için ideal taban. Gerçek fotoğraf görüntüsünde mükemmel bir renk çoğaltımını olanaklı kılar. Bu özellikle, düğün fotoğrafları ya da sıra dışı olayların resimleri için özellikle uygun ipek parlak yüzeyli güçlü ve ağır kağıt.

  Epson Archival Matte Paper
  Oldukça uzun süreli dayanıklıklı ve mat yüzeyli bir kağıt. Mat bir yüzeyde uzun süre dayanır baskılar için ideal. Pigmentli mürekkep için uygun.

  Epson WaterColor Paper - Radiant White
  Oldukça uzun süreli dayanıklıklı ve mat yüzeyli bir kağıt. Mat bir yüzeyde uzun süre dayanır baskılar için ideal. Pigmentli mürekkep için uygun.

  Epson Matte Paper Heavyweight
  Bu kağıt, mat yüzeyi ile mükemmel renk baskısı ve içerikli, canlı yaşayan ayrıntılar sağlar. Portreler ve natürmortlar için özel olarak uygun olup sıra dışı bir güce ulaşır, ancak asla kullanılmayacak etkisi veren baskıya neden olmaz.
Application by Solera
Servis Girişi Tecprotein Arıza Takip