...
Ana Sayfa >
Ürünlerimiz
  Epson Photo Paper
  Bu fotoğraf kağıdı, üç bronz yıldızlı Epson fotoğraf kağıdıdır. Çekici fiyatta iyi kalitede fotoğraflar sunar. Bu nedenle; genç, fiyat bilinçli ve fotoğraf tutkulu insanlar için ideal olarak uygundur, tasarruf edilmek istenen maliyetler ya da yüksek miktarlarda fotoğraf baskısı için.

  Epson Glossy Photo Paper
  Parlak fotoğraf kağıdı, dört gümüş yıldızlı Epson fotoğraf kağıdıdır. Aile ve arkadaşlar için yüksek kaliteli fotoğraflar için ideal olarak uygundur.

  Epson Premium Glossy Photo Paper
  Premium parlak fotoğraf kağıdı, beş altın yıldızlı Epson fotoğraf kağıdıdır. Bu kağıt ile, hayatınızdaki özel anlar ve olaylar için yüksek kaliteli fotoğraflar elde edersiniz.

  Epson Photo Quality Glossy Paper
  Parlak bir yüzey ile. Oldukça hafif bir fotoğraf kağıdı üzerine yüksek bir renk parlaklığı ve koyu siyah metinler için.

  Epson Smooth Fine Art Paper
  225g/m² gramajlı mükemmel dijital güzel sanat baskısı için % 100 yün baz üzerine asitsiz güzel sanatsal baskı kağıdı. Bu ortam; Epson Stylus PRO -4000, -7600, -9600, -10600, -7500, -9500, -10000CF grafik yazıcılarında kullanılabilir.

  Epson Textured Fine Art Paper
  225g/m² gramajlı mükemmel dijital güzel sanat baskısı için % 100 yün baz üzerine asitsiz tekstüre güzel sanatsal baskı kağıdı. Bu ortam; Epson Stylus PRO -4000, -7600, -9600, -10600, -7500, -9500, -10000CF grafik yazıcılarında kullanılabilir.

  Epson ColorLife Photo Paper
  ColorLife fotoğraf kağıdı, düzgün bir saten yüzeyli geleneksel fotoğraf duygusu sunar. Parlak resimleri sıra dışı keskinlikte ve ince ayrıntıda üretmeyi olanaklı kılar ve mükemmel baskı sonuçları sağlar.

  Epson DURABrite Photo Paper
  DURABrite™ fotoğraf kağıdı, DURABrite™ Pigmenttinte ile yüksek parlaklıkta fotoğrafların baskısı için mükemmel bir çözümdür. Yüksek bir ışık dayanımı ile basım alır ve suya ve silmeye dayanıklıdır. Harici tabela ve gündelik baskı görevleri için mükemmel şekilde uygun.

  Epson Ultra Glossy Photo Paper
  Fotoğraf laboratuarından gibi gerçek fotoğraflar için yüksek parlaklıklı yüzey. Epson orijinal mürekkep ile ortak kullanımla canlı renkler ve garantili kalite. Portre ve manzara fotoğrafları için mükemmel derecede uygun.

  Epson Premium Semigloss Photo Paper
  İpeksi bir yarı mat yüzeyli kağıt. Mükemmel renk ve ince ayrıntılı resim çoğaltımı için ideal taban. Gerçek fotoğraf görüntüsünde mükemmel bir renk çoğaltımını olanaklı kılar. Bu özellikle, düğün fotoğrafları ya da sıra dışı olayların resimleri için özellikle uygun ipek parlak yüzeyli güçlü ve ağır kağıt.

  Epson Archival Matte Paper
  Oldukça uzun süreli dayanıklıklı ve mat yüzeyli bir kağıt. Mat bir yüzeyde uzun süre dayanır baskılar için ideal. Pigmentli mürekkep için uygun.

  Epson WaterColor Paper - Radiant White
  Oldukça uzun süreli dayanıklıklı ve mat yüzeyli bir kağıt. Mat bir yüzeyde uzun süre dayanır baskılar için ideal. Pigmentli mürekkep için uygun.

  Epson Matte Paper Heavyweight
  Bu kağıt, mat yüzeyi ile mükemmel renk baskısı ve içerikli, canlı yaşayan ayrıntılar sağlar. Portreler ve natürmortlar için özel olarak uygun olup sıra dışı bir güce ulaşır, ancak asla kullanılmayacak etkisi veren baskıya neden olmaz.
Application by Solera